Početna

Print

Dezertna vina - rezultati 2017.

 

D E Z E R T N A   V I N A    2017.                                                                                          ocene sudija
Mesto Izlagač Adresa Naziv vina 1 2 3 4 5 6 7 8 Sr. ocena
1 Pejčić Biljana Dolovo, Save Kovačevića 9 Malina 18.1 18.5 18.2 18.3         18.275
2 Vinarija "Filipovski" Jabuka, Omladinska 38 Bermet 18.5 18.2 17.7 18.1         18.125
3 Šmit Ružica Pančevo, Petefi Šandora 191 Vino od maline 18 18.3 18 18.2         18.125
4 Pejčić Petar Dolovo, Save Kovačevića 9 Malina 17 17.8 17.4 17.9         17.525
5 Šmit Lajoš Pančevo, Petefi Šandora 191 Vino od kupine         17.2 17.6 17.1 17 17.225
6 Pejčić Lazar Dolovo, Save Kovačevića 9 Kupina         16.3 16.8 17.5 17.5 17.025
7 Rade Komazec Inđija Bermet         17.1 17.1 16.9 16.1 16.8
8 Mihalj Fekete Šušara Belo dezertno 17 15.5 16.6 17         16.525
9 Udruženje"Sveti Trifun"   Dezertno         16.5 16.2 16.3 16.3 16.325
10 Stanišić Slobodan Pančevo, Dalmatinska 15 Kupina         15 15 15.3 15.3 15.15
Print

Roze vina - rezultati 2017.

 

R O Z E    V I N A   2017.                                                                                                            ocene sudija
Mesto Izlagač Adresa Naziv vina 1 2 3 4 5 6 7 8 Sr. ocena
1 Rade Komazec Inđija Roze         19 19 18.8 18.7 18.875
2 Vinarija Filipovski Jabuka, Omladinska 38 Milica 18.8 18 17.8 18.6         18.3
3 Imre Lahoš Temerin Cabernet roze 18.2 17.7 17.7 17.8         17.85
4 Čaba Novi Sad Roze         17.6 17.2 17 17.3 17.275
5 Imbronjev Dušan Melenci Frankovka roze 18 16.5 17 17.5         17.25
6 Tot Deneš Temerin Concerto 15.8 17.1 17.6 18         17.125
7 Kosanović Nenad Stara Pazova, Partizanska 30 Roze vino "Natalija" 16 16.8 17.4 16.6         16.7
8 Udruženje "Sveti Trifun"   Roze         16.7 16.6 16.9 16.5 16.675
9 Pajor Ferenc Šušara Hamburg 17 16.2 16.5 16.4         16.525
10 Ivan Lalić Pančevo Merlot 16.8 16.2 16.3 16.2         16.375
11 Stanković Dragojla Dolovo, Georgi Dimitrova 3 Roze         16.2 16.2 15.9 16.9 16.3
12 Branislav Prohaska Orlovat Iskra 17.2 15.5 16.2 16         16.225
13 Totđerđ Atila B.Topola - Bajša, Boračka 1 Frankovka         16.4 16.2 16.1 16.1 16.2
14 Udruženje "Sveti Trifun"   Hamburg 15.8 15.6 17 16.2         16.15
15 Pajor Ferenc Šušara Ružica         16.5 16 16 16.1 16.15
16 Šmid Lajoš Mađarska Roze 16.1 16.2 15.8 15.8         15.975
17 Zoltan Bohocki Temerin Roze 16 16.5 15.6 15         15.775
18 Janko Majorski Stara Pazova   Roze 15 15.8 15.3 17         15.775
19 Radivoj Ivkov Čurug Roze kupaža 15 15.8 16.1 16.1         15.75
20 Mihalj Fekete Šušara Hamburg         15.7 15.6 15.6 15.8 15.675
21 Igor Jankov   Roze Hamburg 15.6 15.5 15.1 16.1         15.575
22 Ivan Lalić Pančevo Hamburg 15.9 15.5 14.5 15         15.225
23 Ljubiša Kolarić Pančevo, Savska 2 Roze         14.8 15.2 15 14.9 14.975
24 Udruženje "Sveti Trifun"   Ružica         15 14.1 15.9 14.3 14.825
25 Đorđe Dragan Pančevo Hamburg         15.4 14.4 15.5 14 14.825
26 Dragi Bešina Deliblato Roze 15 14.5 14.5 15         14.75
27 Dušan Kojčić Orlovat Banatski kicoš         14.8 14.4 14.5 14.7 14.6
28 Živanov Dragan Mramorak, 2.oktobar 39 Roze 16.2 12 15 15         14.55
29 Pajor Ferenc Šušara Plavi muskat 15.1 14.5 14.1 14.4         14.525
30 Svetozar Topić Orfelin, Toplice Milana 5, P-vo Roze           14.8 14.8 14.1 14.3 14.5
31 Jovan Ninić Dolovo, Ive Lole Ribara 54 Roze         14.8 14.2 14.3 14.6 14.475
32 Očuz Sead Beograd Ružica         14.7 14.2 14 14.5 14.35
33 Mioč Biljana Pančevo, Karađorđeva 15 Roze         14.3 14.6 14.2 14 14.275
34 Jovanov Marko Dolovo, Rumunska 13 Roze         14.1 14.2 14 14.1 14.1
35 Trailov Dragan Dolovo, Žarka Zrenjanina 23 Roze 14 14.1 14.2 14.1         14.1
36 Mirko Đukić Pančevo, Koste Tripkovića 36 Roze         13.8 13.8 13.9 13.8 13.825
37 Ljubomir Marinković Pančevo Crna Tamjanika 14 13.5 13.5 14.2         13.8
38 Vladan Marinković Pančevo Roze kupaž          13.6 13.2 13.5 13.2 13.375
39 Brojčin Branislav Iđoš, Svetosavska 20 Šiler         13.1 13.2 13.8 13.2 13.325
40 Pejčić Lazar Dolovo, Save kovačevića 9 Roze         12 13.2 13 13.5 12.925
41 Slavomir Stojković Gaj Gajački roze         13 13 13 12 12.75
Print

Crvena vina - rezultati 2017.

 

C R V E N A   V I N A    2017.                                                                                                              ocene sudija
Mesto Izlagač Adresa Naziv vina 1 2 3 4 5 6 7 8 Sr.ocena
1 Rade Komazec Inđija Gazdino crveno         18.8 18.9 19.2 19.2 19.025
2 Rade Komazec Inđija Cabernet Franc         18.8 18.2 18.5 18.5 18.5
3 Ivan Lalić Pančevo Cabernet 17.2 17.7 17.6 18.1         17.65
4 Šmid Lajoš Mađarska Crveno 17 17.5 17.4 18.4         17.575
5 Vinarija Filipovski Jabuka, Omladinska 38 Merlot         16.6 17.6 17.2 17.3 17.175
6 Milan Ivanović Beograd Crveno 17.9 17.5 16.2 16.2         16.95
7 Siniša Šijačić Orfelin, Kikindska 2/14, Pančevo Prokab-Prokupac-cabernet 16.5 16.4 17 17         16.725
8 Siniša Pijačić Orfelin, Kikindska 2/14, Pančevo Sika cabernet 16.8 17.1 15.9 17         16.7
9 Vinica Brkić KiM, Velika Hoča Hočansko crno         16.7 16.6 16.2 16.5 16.5
10 Ljubiša Kolarić Pančevo, Savska 2 Frankovka   17 16.6 16.3 15.8         16.425
11 Pejčić Lazar Dolovo, Save Kovačevića 9 Merlot 16.8 15.9 16.1 16.6         16.35
12 Mioč Biljana Pančevo, Karađorđeva 15 Crveno         16.4 16 16.5 16 16.225
13 Udruženje "Sveti Trifun"   Cabernet         16.6 16 16.2 16 16.2
14 Vinarija Stanimirović Jabuka   Cabernet sauvignon 16.3 16.4 16.2 15.5         16.1
15 Miroslav Đorović Devojački Bunar Cabernet 16 16.1 16.1 15.7         15.975
16 Silak Šarolta Temerin Vranac 15.5 15.9 14.8 17.5         15.925
17 Majoroš Tibor Temerin Merlot 15 16.1 16.2 16.4         15.925
18 Vinarija Filipovski Jabuka, Omladinska 38 Cabernet Sauvignon         16 15.2 15.8 15.6 15.65
19 Makedonija Makedonija Domaće crveno "Sv Ilija"         16.2 15.2 15.6 14.9 15.475
20 Pajor Ferenc Šušara Portugizer 15.1 14.5 15.4 16.5         15.375
21 Vinarija Stanimirović Jabuka   Caberne barique 14.8 13.9 16.1 16.4         15.3
22 Mihalj Fekete Šušara Šiler 15.5 16.2 14.6 14.8         15.275
23 Udruženje "Vesela braća" Orlovat Cabernet Sauvignon 15.4 15.2 15.8 14.5         15.225
24 Živanov Dragan Mramorak, 2.oktobar 39 Domaće crveno 15 15.8 15.3 14.5         15.15
25 Uglješić Željko Pančevo Prokupac         15.4 15.2 15.3 14.5 15.1
26 Vinarija Ilijevski D.Vlahova, Jabuka Vranac         15.6 14.2 15.5 15 15.075
27 Pejčić Lazar Dolovo, Save Kovačevića 9 Cabernet 14.7 14.4 15.2 15.8         15.025
28 Mikloš Martov Pančevo, Boračka 55 Vranac 15 14.4 14.4 15         14.7
29 Vladislav Panjik Pančevo, Janošikova 87 Merlot         14.8 14 15 14.8 14.65
30 Šorban Zoltan Dolovo, Lukrecije Ankucić 1 Merlot         15.4 14.2 14.8 14 14.6
31 Adamov Dušan Melenci Cabernet 15.6 13.9 14.5 14.2         14.55
32 Martinov Đura Iđoš, Svetosavska 20 Mešano crveno 14 14.1 15.5 14.5         14.525
33 Udruženje "Boron" Čurug Vranac         14.4 14.4 14.3 15 14.525
34 Mugurel Naod Devojački Bunar Cabernet         15.2 14.4 15.2 13.3 14.525
35 Udruženje "Sveti Trifun"   Domaće crveno 14.5 14.4 14.5 14.5         14.475
36 Šuljagić Milorad Stari Tamiš Crveno domaće         14.4 14.1 14.4 14.8 14.425
37 Udruženje "Sveti Trifun"   Domaće crveno         14.9 14.2 14.3 14.1 14.375
38 Dragan Balaban Orfelin, Kikindska 27/6 Cabernet - mešano 15 14 14.2 14.2         14.35
39 Stanković Ivana Dolovo, Georgi Dimitrova 3 Domaće crveno 14.3 13.9 14.1 15         14.325
40 Igor Jankov Pančevo, Paorska 69a Cabernet Sauvignon         14.5 14.6 14 14.2 14.325
41 Jožef Silak Temerin Kupaža Nero         14.4 14.1 14.3 14.2 14.25
42 Radomir Smiljković Pančevo, J.Pančića 3 Crveno         14.4 14.2 14.3 14 14.225
43 Nastić Bojan Dolovo, Georgi Dimitrova 3 Domaće crveno 14.6 13.9 13.2 14.1         13.95
44 Dragan Petrov Kovin, JNA 50 Velja         14.2 13.2 14.2 13.9 13.875
45 Milan Sekulić Orfelin, Pančevo, T.Rajića 2 Merlot         13.2 14.2 14 14 13.85
46 Imbronjev Dušan Melenci Frankovka crveno         13.7 13.8 13.9 14 13.85
47 Isakov Žarko Melenci Vranac         13.8 14.6 13 13.5 13.725
48 Krsta Sava Dolovo, Georgi Dimitrova 72 Domaće roze 13 13 14.5 14.4         13.725
49 Kosanović Nenad Stara Pazova, Partizanska 30 Suvo crveno "Merlot"         13.2 13 15.2 13.2 13.65
50 Ankucić Ivan Dolovo, Zimska 7 Cabernet         13.4 13.4 14.2 13.5 13.625
51 Popović Zoran Vlasotince Crveno2         13.6 13.4 13.9 13.5 13.6
52 Udruženje "Sveti Trifun"   Vranac 13.5 13 13.6 14         13.525
53 Rankov Čedomir Iđoš Frankovka - burgundac         13.2 13.4 14 13 13.4
54 Krsta Jonel Dolovo, Georgi Dimitrova 76 Domaće crveno         13.3 13.1 13.8 13 13.3
55 Stanković Stanimir Dolovo, Georgi Dimitrova 3 Domaće crveno 13 13 12 15         13.25
56 Popović Zoran Vlasotince Crveno1 13 13 13 13.2         13.05
57 Milan Sekulić Orfelin, Pančevo, T.Rajića 2 Cabernet         13 13 13 13 13
58 Sabli Karoly Bajša, Mlinska 21 Cabernet Sauvignon         13 12 13 12 12.5
Print

Bela vina - rezultati 2017.

 

Mesto Izlagač Adresa Naziv vina 1 2 3 4 5 6 7 8 Sr. ocena
1 Janko Majorski Stara Pazova Šardone         18.4 18.4 18.8 18.5 18.525
2 Janko Majorski Stara Pazova   Kupaža   18.3 19 18.3 18.3         18.475
3 Kosanović Nenad Stara Pazova, Partizanska 30 Italijanski rizling - suvo belo         18.2 18.2 18.8 18.2 18.35
4 Svetozar Topić Orfelin, Toplice Milana 5, P-vo Belo   18.2 18.5 18.1 18.2         18.25
5 Rade Komazec Inđija Palava         18.4 18.2 18.2 18.2 18.25
6 Totđerđ Atila B.Topola - Bajša, Boračka 1 Italijanski rizling   18.1 18.2 17.8 18.7         18.2
7 Tot Deneš Temerin Kaštel kupaž šardone         18.1 18.1 18.1 18.2 18.125
8 Sabli Karoly Bajša, Mlinska 21 Rizling Chabli 18.2 18.1 18.1 18.1         18.12
9 Popov Stanislav Bajša, Zakina ul. 15 Župljanka 18 18.5 17.7 17.8         18
10 Dušan Kojčić Orlovat Orlovatski muskat         18.1 17.8 17.5 18.1 17.875
11 Ivkov Radivoj Čurug Belo kupaž 18 17.7 17.7 17.9         17.825
12 Rade Komazec Inđija Chardonay         17.4 17.4 17.1 17.5 17.35
13 Popov Stanislav Bajša, Zakina ul. 15 Italijanski rizling 17.3 17 16.7 17         17
14 Udruženje"Sveti Trifun"   Šardone         17.2 16.8 17.1 16.9 17
15 Živanov Dragan Mramorak, 2.oktobar 39 Domaće belo 16.5 16.5 17.1 17.2         16.825
16 Pejčić Lazar Dolovo, Save Kovačevića 9 Chardonay 17 16.2 17.5 16.5         16.8
17 Horvat Laslo Temerin Tramini         17.4 16.6 16.7 16.5 16.8
18 Đura-Darko Mirković Orfelin, Ive Kurjačkog 38, Pančevo Beli burgundac         16.2 17 16.5 17.3 16.75
19 Petar Milosavljević Gaj Chardonay 16.8 16.8 16.3 17         16.725
20 Stanimirov Ljubomir Čurug Italijanski rizling 16.5 16.5 17.2 16.5         16.675
21 Stanimirov Miroslav Čurug Italijanski rizling 16.2 16.2 17.3 16.1         16.45
22 Miroslav Đorović Devojački Bunar Sauvignon   16 16.1 16.5 16.4         16.25
23 Zlatoje Čokić Orlovat Bećar         16.1 16.2 16.1 16.2 16.15
24 Đorđev Ivan Iđoš, Svetosavska 20 Iđoško domaće belo         16.2 16.1 16 16.1 16.1
25 Imre Lahoš Temerin Kupaža belo 16.1 15.9 16.1 16.1         16.05
26 Poljak Janko Bajša   Italijanski rizling         15.9 15.2 15.3 16 15.6
27 Vinarija Filipovski Jabuka, Omladinska 38 Belo traminac         16.1 15.5 14.8 16 15.6
28 Pajor Ferenc Šušara Morava 15.2 15.6 15.8 15.8         15.6
29 Šuljagić Milorad Stari Tamiš Belo domaće 16.1 15.2 15.6 15.4         15.575
30 Stanišić Dragan Orlovat Chardonay 16 15.5 15.2 15.5         15.55
31 Udruženje "Vesela braća" Orlovat Rajnski rizling         15.3 15.8 15.8 14.8 15.425
32 Dragan Petrov Kovin, JNA 50 Ana Mima 14.5 14.8 16.1 16.2         15.4
33 Očuz Sead Beograd Chardonay         15.7 15.4 15.1 15.4 15.4
34 Pajor Ferenc Šušara Muskat         15.6 15.4 15.2 15.2 15.35
35 Podrum Gavrilović Dolovo, Žarka Zrenjanina Princezino belo         16 15.2 14 16 15.3
36 Udruženje"Sveti Trifun"   Domaće belo 16.3 14.7 14.8 15         15.2
37 Ferenc Ereš Pančevo Burgundac plus         14.3 15.2 14.5 16 15
38 Vladislav Panjik Pančevo, Janošikova 87 Panonska Morava         15 15 15 14.6 14.9
39 Adamov Dušan Melenci Petra 14.3 14.5 15.2 15         14.75
40 Udruženje"Sveti Trifun"   Beli burgundac 15.6 14.5 14.1 14.2         14.6
41 Pajor Ferenc Šušara Žilavka 14.6 15 14.6 14.2         14.6
42 Udruženje"Sveti Trifun"   Rizling   15 14.5 14.5 14.3         14.575
43 Vladislav Panjik Pančevo, Janošikova 87 Morava         14.7 14.6 14.8 14.1 14.55
44 Ivan Lalić Pančevo   Rajnski rizling 13.8 15.9 13.8 14.2         14.425
45 Totđerđ Atila B.Topola - Bajša, Boračka 1 Pinot Gris         14.4 14.2 14.1 14.5 14.3
46 Milan Ivanović Beograd Belo         14.4 14.2 13.9 14.2 14.175
47 Vinarija Stanimirović Jabuka   Muskat otonel         14.5 14.2 14 14 14.175
48 Mioč Biljana Karađorđeva 15, Pančevo Belo 14.2 14.1 14.1 14.1         14.125
49 Stanković Stanimir Dolovo, Georgi Dimitrova 3 Domaće belo         14.4 14 13.8 14.2 14.1
50 Nastić Bojan Dolovo, Georgi Dimitrova 3 Domaće belo         14.3 13.6 13.8 14 13.925
51 Isa Panić Iđoš, Svetosavska 20 Rajnski rizling         13.7 13.6 13 13.6 13.475
52 Šandor Šnajder Temerin Talijanski rizling         13.5 13.2 13.5 13.5 13.425
53 Uglješić Željko Pančevo Rajnski rizling 14 13 14.2 12.5         13.425
54 Stanković Ivana Dolovo, Georgi Dimitrova 3 Domaće belo         13.5 13.6 13 13.5 13.4
55 Jarkovački Vladimir Dolovo, Rumunska 13 Belo - rajnski rizling         13.6 13.8 13 13 13.35
56 Društvo prijatelja bašte Temerin Talijanski rizling         13 13.2 13 13.6 13.2
57 Siniša Šijačić Orfelin, Kikindska 2/14, Pančevo Ritam Italijanski rizling/tamjanika         13.3 13 13 13 13.075
58 Udruženje "Boron" Čurug Rizling 12 13 13.1 14.2         13.075
59 Trailov Dragan Dolovo, Žarka Zrenjanina 23 Belo 12.8 13 12.8 13.1         12.925
60 Emil Rusovan Deliblato Rajnski rizling 13 13 10.1 13         12.275
61 Popović Zoran Vlasotince Belo 12.5 12 12.8 11.2         12.125
62 Stanišić Dragan Orlovat Italijanski rizling 13 12 11.5 12         12.125
63 Udruženje "Šasla" Iđoš, Svetosavska 20 Rajnski rizling 13.1 13 10.1 11         11.8
64 Vinarija Filipovski Jabuka, Omladinska 38 Sauvignon Blanc 11.8 12 11.2 11.5         11.625
65 Uroš Marković Čurug Rajnski rizling 12.5 11 10.2 10.5         11.05