D E Z E R T N A   V I N A    2021.                                                                                          ocene sudija
R.Br. Šifra Izlagač Adresa Naziv vina 1 2 3 4 5 Srednja ocena
1 Borisav Blaga Jovan Dolovo, Bratstva Jedinstva 76 Cherry 96 95 95 95   95.25
2 Dragoslav  Vemić Dušan Dolovo, Partizanska 19 Malina 94.5 94.5 95 95   94.75
3 Dušan Šmit Ružica Pančevo, Petefi Šandora 191 Malina 92 92       92
4 Boško Lazar Pejčić Save Kovačevića, Dolovo Kupinovo 91 90       90.5
5 Dražo Šmit Lajoš Pančevo, Petefi Šandora 191 Kupina     90 90 90 90
6 Vera Zubović Aleksandar Seleuš, Maršala Tita 70 Malina     88 88 90 88.66666667
7 Dunja Šmit Ružica Pančevo, Petefi Šandora 191 Vinogradarska breskva sa kupinom     89 89 88 88.66666667
8 Bosiljka Lazar Pejčić Save Kovačevića, Dolovo Malina 88 88       88
9 Dubravka Šmit Lajoš Pančevo, Petefi Šandora 191 Vinogradarska breskva       88 88 87 87.66666667
10 Božidarka Petković Radmila Mike Alasa 7/22, Pančevo Tamjanika+Šardone + Muskat     85 85 85 85
11 Blagica Matić Petar 27. marta, Crepaja Šardone     82 83 83 82.66666667
12 Biljana Bojan Stojmenov Dolovo, Pobede 67 Višnja     81 81 82 81.33333333
13 Dobrivoj Vinarija Filipovski Jabuka, Omladinska 38 Bermet 80 80       80
14 Budimir Đorđe Dragan Pančevo, Drinska 17 Bermet 78 78       78
15 Bratoljub Đorđe Dragan Pančevo, Drinska 17 Vino od zove - zovino 70 74       72
16 Buda Đorđe Dragan Pančevo, Drinska 17 Medovina 68 72       70
17 Verka Zubović Aleksandar Seleuš, Maršala Tita 70 Aronija 68 68       68
18 Verica Zubović Aleksandar Seleuš, Maršala Tita 70 Jagoda     55 55 58 56

 

C R V E N A   V I N A    2021.                                                                                                              ocene sudija
R.Br. Šifra Izlagač Adresa Naziv vina 1 2 3 4 5 Srednja ocena
1 Dejan Vinarija Mali Buda Miloša Trebinjca 54, Pančevo Cabernet     94 95 92 93.66666667
2 Vlajko Vukašin Sretkov Mala 6, Alibunar Merlo+Kaberne     91 90 90 90.33333333
3 Bratislav  Vinarija Kršanin Skadarska 73, Pančevo Merlo 90 90       90
4 Danilo Bosnić Andrijana Banatsko Novo Selo, Maršala Tita 50 Kaberne Merlo     90 89 89 89.33333333
5 Vitomir Novak Obradović Rogljevo, Negotin Tamjanika     90 90 86 88.66666667
6 Vladan  Jovanov Milančev Kralja Petra I 60, Dolovo Vranac 85 87       86
7 Damjanka Kosta Mirković Pančevo, Ive Kurjačkog 38 Marlo 85 85       84.75
8 Vukosav  Malinović Bogdan Pančevo, Bačvanska 30 Boćo Kaberne Sovinjon     83 85 85 84.33333333
9 Borko Josif Nedin Gudurica Kupaža     85 84 84 84.33333333
10 Aranđel Svetozar Topić Toplice Milana 5, Pančevo Cabernet Sauvignon     80 87 84 83.66666667
11 Vukoje Vladica Knežević Pančevo Osogovska 24 Bećarac - Kaberne Sovinjon 83 83       83
12 Varvara Iren Vlaović Novi Sad, Bulevar Vojvode Stepe 61 Merlo     82 84 83 83
13 Golub Malbašić Zovan Novi Kozarci, Generala Drapšina 41 Cabernet Sauvignone 83 83       83
14 Bogoljub Tapavica Dejan Đure Jakšića 60, Čurug Merlot     83 85 81 83
15 Dobroslavka Vinarija Filipovski Jabuka, Omladinska 38 Cabernet Sauvignon 82 83       82.5
16 Blagoje Matić Petar 27. marta, Crepaja Cabernet     78 84 82 81.33333333
17 Vlastimirka Vukašin Sretkov Mala 6, Alibunar Merlo     81 83 79 81
18 Dragiša Pajor Ferenc Šušara, Banatska 85 Portogizer 81 81       81
19 Dragojlo Čanji Laslo Šušara, Obilićeva 2 Crveno     80 82 78 80
20 Vlastimir  Vukašin Sretkov Mala 6, Alibunar Kaberne 79 78       78.5
21 Branka Đurkić Srboljub Svetozara Miletića 2a, Pančevo Prokupac 73 84       78.5
22 Veronika Dobrivoj Perić Svetog Save 70a, Čurug Hamburg     79 78 78 78.33333333
23 Bogdan Ilić Slobodan Save Žebeljana 46, Crepaja Merlo     79 78 76 77.66666667
24 Veroslava Laslo Horvat Temerin Crveno - kupaža     76 78 77 77
25 Danojlo  Andić Milenko  Banatsko Novo Selo, Maršala Tita 64 Merlo     75 78 78 77
26 Višeslav  Čobanović Lazar 24. bataljona 22b, Petrovčić Merlo     73 76 79 76
27 Veliborka Vinarija Brkić Velika Hoča, Kosovo i Metohija Hočansko crno 75 75       75
28 Dobrašin Jankov Igor Paorska 62a, Pančevo Merlo 75 75       75
29 Gradiša Klar Tomislav Perlez, Arsenija Čarnojevića 12a Crveno     75 70 77 74
30 Blagomir Matić Đurica Save Žebeljana 46, Crepaja Caberne Baric 74 74       74
31 Vukica Stanković Stanimir Dolovo, Georgi Dimitrova 3 Hamburg 75 72       73.5
32 Dušica Žane Dolovo, Zimska 7 Domaće crveno 73 74       73.5
33 Dobrilo Oćuz Sead Beograd, Jurija Gagarina 204 Crveno 74 72       73
34 Darinka Šuljagić Miladin Borova 42, Pančevo ST Frankovka 73 73       73
35 Bogomir Dalibor Knežević Svetozara Markovića 160a, Žabalj Merlot 74 72       73
36 Daliborka Đorđe Dragan Pančevo, Drinska 17 Merlo     71 73 73 72.33333333
37 Grozdan  Poljak Janko Telečka visoravan, Bajša Cabernet sauvignon     74 74 67 71.66666667
38 Vukota Mišurić Milivoje Pančevo, Osogorska 41 Crveno 73 70       71.5
39 Glorija Đorđev Ivan Iđoš Nostalgija     70 68 73 70.33333333
40 Gradimir  Ivan Milosavljev Iđoš Cabernet Sauvignon i Merlo 70 70       70
41 Danojlović Šuljagić Miladin Borova 42, Pančevo ST Domaće crveno 72 68       70
42 Biserka Josić Svetislav Žarka Zrenjanina 41, Opovo Merlot     70 68 71 69.66666667
43 Antonina Stefan Glišić Georgi Dimitrova 3 Pančevo Cabernet Sauvignon 68 70       69
44 Dragutin Vemić Dušan Dolovo, Partizanska 19 Cabernet Sauvignon 68 69       68.5
45 Dragoslava Vemić Dušan Dolovo, Partizanska 19 Crveno besemeno     70 66 65 67
46 Bogdanka Udruženje Boranj Čurug Merlot     67 70 63 66.66666667
47 Dalibor  Đorđe Dragan Pančevo, Drinska 17 Vranac 68 65       66.5
48 Grozdana Popov Stanislav Bajša, Zakina 15 Cabernet Sauvignon     62 68 66 65.33333333
49 Vladimir Borče Stojkov Sveti Nikola, Makedonija Burgundac 65 65       65
50 Arsenije Svetozar Topić Toplice Milana 5, Pančevo Merlot 62 68       65
51 Vuk  Nastić Ivana Gračanička 7, Pančevo Domaće 70 59       64.5
52 Vladanka Borče Stojkov Sveti Nikola, Makedonija Merlo 64 64       64
53 Velimir Udruženje Sveti Trifun Dolovo, Kralja Petra I 5 Kaberne Sovinjon 58 68       63
54 Dušana Šmid Lajoš Mađarska Hamburg 64 62       63
55 Vuksan  Biljana Mioč Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića 15 Crveno 63 62       62.5
56 Veroljub Zubović Aleksandar Seleuš, Maršala Tita 70 Kaberne     63 62 62 62.33333333
57 Bogosav Tulenčić Dragan Čurug Merlo 61 63       62
58 Goca Subotić Mirko Petefi Šandora 2, Kikinda Vranac-Frankovka-Hamburg     58 56 62 58.66666667
59 Gaga Ankucić Ivan Dolovo, Zimska 7 Cabernet 1     51 61 55 55.66666667
60 Velibor  Vinarija Brkić Velika Hoča, Kosovo i Metohija Hočansko crno2     56 54 54 54.66666667
61 Draško Ninić Jovan Dolovo, Ive Lole Ribara 54 Vranac     55 54 54 54.33333333
62 Gabrijela Ankucić Radovan Dolovo, Zimska 7 Cabernet 2     50 59 53 54
63 Dušanka Katalina Deja Dolovo, Lukrecije Ankucić 45 Otelo     49 48 51 49.33333333

 

 

B E L A    V I N A    2021.                                                                                                  ocene sudija     
  Šifra Izlagač Adresa Naziv vina 1 2 3 4 5 Srednja ocena
1 Borivoje Josif Nedin Gudurica Burgundac 95.5 95       95.25
2 Borka Josif Nedin Gudurica Muskat Otonel 94.5 94       94.25
3 Gradimirka Klar Tomislav Perlez, Arsenija Čarnojevića 12a Italijanski rizling     93 90 93 92
4 Branimir Petković Radmila Mike Alasa 7/22, Pančevo Tamjanika+Šardone 94.4 89       91.7
5 Viktorija Ivanović Z. Radosavljević D. Žička 7a, Pančevo Šardone - Hrast 92 91       91.5
6 Vojislav  Danilov Jovan Dolovo, Rumunska 13 Rizling+tamjanika     87 92 91 90
7 Vasilije Vinarija Brkić Velika Hoča, Kosovo i Metohija Hočansko belo 90 90       90
8 Vidosava Ivanović Z. Radosavljević D. Žička 7a, Pančevo Tamjanika     87 90 91 89.33333333
9 Bane Svetozar Topić Toplice Milana 5, Pančevo Sauvignon     88 90 90 89.33333333
10 Danica Kosta Mirković Pančevo, Ive Kurjačkog 38 Burgundac 90 88       89
11 Vukadin Nastić Ivana Gračanička 7, Pančevo Morava     85 88 91 88
12 Viktor  Ivanović Z. Radosavljević D. Žička 7a, Pančevo Italijanski rizling 88 88       88
13 Veljko Garaža Zvekić Zrenjanin, Heroja Pinkija 4 Grašac     86 90 87 87.66666667
14 Desimir Vinarija Mali Buda Miloša Trebinjca 54, Pančevo Burgundac     86 88 88 87.33333333
15 Bratislava Dragan Petrov Jna 50, Kovin Ana-Mima     83 92 86 87
16 Božidar  Lazar Pejčić Save Kovačevića, Dolovo Šardone     84 86 87 85.66666667
17 Bojana Batić P. Konjovića 29, Čurug Rozeta 85 86       85.5
18 Valerija Atila Totđerđ B.Topola, Boračka 1 Italijanski rizling     84 86 85 85
19 Gordana Savić Tatjana Novi Kozarci Belo zlato 84 84       84
20 Branislava Brkljač Stevo Dr. Siniše S. 1/6, Pančevo Muskat Otonel     80 88 82 83.33333333
21 Velinka Udruženje Sveti Trifun Dolovo, Kralja Petra I 5 Rizling 83.1 83       83.05
22 Doroteja Vinarija Filipovski Jabuka, Omladinska 38 Tamjanika     83 82 84 83
23 Doris Vinarija Filipovski Jabuka, Omladinska 38 Šardone 83 83       83
24 Vidoje Ivanović Z. Radosavljević D. Žička 7a, Pančevo Beli burgundac 82.5 83       82.75
25 Gavrilo Udruženje Šasla Iđoš Iđoško belo - rajnski rizling     80 85 78 81
26 Goran Vinarija Panić Iđoš Italijanski rizling     78 80 82 80
27 Vukajlo Nastić Bojan Gračanička 7, Pančevo Rizliing     78 80 79 79
28 Grujica Popov Stanislav Bajša, Zakina 15 Župljanka     77 80   78.5
29 Vuksana Biljana Mioč Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića 15 Belo 77 79       78
30 Dragomir Vemić Dušan Dolovo, Partizanska 19 Šardone     78 80 76 78
31 Vesna Miroslav Stanimirov Čurug, S.Markovića 75 Rajnski rizling 76 78       77
32 Veselinka Uroš Marković Čurug Traminac 78 75       76.5
33 Dositej Vinarija Filipovski Jabuka, Omladinska 38 Rajnski rizling 78 74       76
34 Vujadinka Danilov Jovan Dolovo, Rumunska 13 Morava 73 76       74.5
35 Vujadinka1 Danilov Jovan Dolovo, Rumunska 13 Šardone 73 75       74
36 Gojko Malbašić Zovan Novi Kozarci, Generala Drapšina 41 Rajnski rizling 73 73       73
37 Višeslava Čobanović Lazar 24. bataljona 22b, Petrovčić Morava     71 74 73 72.66666667
38 Bisenija Bojan Stojmenov Dolovo, Pobede 67 Sauvignon     76 72 69 72.33333333
39 Dragoje Pajor Ferenc Šušara, Banatska 85 Žuti Muskat 72.5 72       72.255
40 Grozda Poljak Janko Telečka visoravan, Bajša Župljanka 71.5 73       72.25
41 Vukan Stanković Stanimir Dolovo, Georgi Dimitrova 3 Rizling     68 72 71 70.33333333
42 Višnja Novak Obradović Rogljevo, Negotin Bagrina 70 70       70
43 Božana Lazar Pejčić Save Kovačevića, Dolovo Graševina     70 68 65 67.66666667
44 Vujka Stanković Stanimir Dolovo, Georgi Dimitrova 3 Šardone 67 65 64 66 68 66
45 Dobrinka Oćuz Sead Beograd, Jurija Gagarina 204 Belo     65 63 67 65
46 Vidak Aleksandar Ćojbašić Svetozara Markovića 33, Dolovo Traminac 61.5 67       64.25
47 Blaženka Ilić Slobodan Save Žebeljana 46, Crepaja Šardone     69 60 62 63.66666667
48 Damjan  Kosta Mirković Pančevo, Ive Kurjačkog 38 Rajnski rizling 60.5 65       62.75
49 Vojislava Danilov Jovan Dolovo, Rumunska 13 Sauvignon 60 65       62.5
50 Dragoljub Čanji Laslo Šušara, Obilićeva 2 Morava     66 58 61 61.66666667
51 Darko Šuljagić Miladin Borova 42, Pančevo ST Rizling Petra 61 62       61.5
52 Dragana Danilov Danijel Dolovo, Georgi Dimitrova 50 Ena     60 62 62 61.33333333
53 Vladislav Filipov Dragan Dolovo, Kralja Petra I 60 Pustinjak 60 62       61
54 Bogdana Milošević Milomir Dolovo, Dejana Brankova 2 Talijanski rizling 61 61       61
55 Dimitrije Lukić Milan Mihajla Pupina 71, Samoš Sauvignon blan     59 60 61 60
56 Vukosava Mišurić Milivoje Pančevo, Osogorska 41 Belo 58 60       59
57 Vukašin Stanković Stanimir Dolovo, Georgi Dimitrova 3 Šardone 58 58       58
58 Dobrila Mladenović Zoran Dolovo, Petra Drapšina 29a Smederevka     58 60 56 58
59 Blaginja Matić Petar 27. marta, Crepaja Traminac     53 58 59 56.66666667
60 Vojimir Trifu Jonel Vuka Karadžića, Alibunar Šardone 50 50       50
61 Bojan  Udruženje Boranj Čurug Rajnski rizling     50 50 50 50
62 Blaža Matić Đurica Save Žebeljana 46, Crepaja Traminac     50 50 48 49.33333333
63 Branko Đurkić Srboljub Svetozara Miletića 2a, Pančevo Italijanski rizling i beli burgundac     46 45 47 46

 

R O Z E    V I N A   2021.                                                                                                            ocene sudija
R.Br. Šifra Izlagač Adresa Naziv vina 1 2 3 4 5 Srednja ocena
1 Gruja Popov Stanislav Bajša, Zakina 15 Roze 94.5 94.5       94.5
2 Gorica Savić Tatjana Novi Kozarci Ružica     90 92 85 89
3 Georgije Udruženje Šasla Iđoš Iđoški roze cabernet Sauvignon 88 88       88
4 Gvozden Atila Totđerđ B.Topola, Boračka 1 Frankovka     93 85 83 87
5 Aleksandra Bojan Stojmenov Dolovo, Pobede 67 Merlot     85 88 84 85.66666667
6 Veselin  Srđan Marković Čurug Hamburg     83 85 82 83.33333333
7 Violeta Čobanović Lazar 24. bataljona 22b, Petrovčić Roze     83 88 77 82.66666667
8 Vasilija Iren Vlaović Novi Sad, Bulevar Vojvode Stepe 61 Roze - Merlo 83 81       82
9 Dmitar Jankov Igor Paorska 62a, Pančevo Hamburg     78 82 82 80.66666667
10 David Vinarija Mali Buda Miloša Trebinjca 54, Pančevo Roze Merlo 19     77 75 80 77.33333333
11 Avram Biljana Mioč Pančevo, Zmaj Jove Jovanovića 15 Roze 75 78       76.5
12 Atanasije Svetozar Topić Toplice Milana 5, Pančevo Roze 80 73       76.5
13 Velislav Udruženje Sveti Trifun Dolovo, Kralja Petra I 5 Roze 74 74       74
14 Borislav Blaga Jovan Dolovo, Bratstva Jedinstva 76 Roze     74 75 72 73.66666667
15 Drago Pajor Ferenc Šušara, Banatska 85 Hamburg     72 70 78 73.33333333
16 Despot Lukić-Lalić Mihajla Pupina 71, Samoš Kumovsko - kupaža 73 73       73
17 Dragan  Danilov Danijel Dolovo, Georgi Dimitrova 50 Sinergija 73 68       70.5
18 Gavra Bodo Robert Kikinda Roze     72 70 66 69.33333333
19 Divna Lukić Milan Mihajla Pupina 71, Samoš Caberne Merlo 67 68       67.5
20 Vojin Danilov Jovan Dolovo, Rumunska 13 Roze 68 66       67
21 Desanka Vinarija Mali Buda Miloša Trebinjca 54, Pančevo Roze Merlo 20     65 65 67 65.66666667
22 Gligorije Miodrag Munćan Iđoš Iđoško vino roze     65 66 65 65.33333333
23 Grigorije Klar Tomislav Perlez, Arsenija Čarnojevića 12a Roze 58 70       64
24 Vekoslav Vinarija Brkić Velika Hoča, Kosovo i Metohija Hočansko roze 61 60       60.5
25 Vladeta Borče Stojkov Sveti Nikola, Makedonija Pinot Noar 58 61       59.5
26 Budisav Đorđe Dragan Pančevo, Drinska 17 Muskat Hamburg 58 58       58
27 Vukadinka Nastić Bojan Gračanička 7, Pančevo Frankovka 58 58       58